Skautský tábor 2018 (Straník)

V neděli 22. července 2018 jsme vyrazili na náš desetidenní skautský tábor. Po úspěšně zdolané cestě, jsme se ocitli nad Straníkem u Nového Jičína na louce s nádherným výhledem na okolní malebnou krajinu. Během prvních dnů jsme si k dvaceti šesti již postaveným stanům přistavěli dvě teepee. Téma celotáborové hry bylo Exodus. S Mojžíšem a Áronem jsme zdolávali nástrahy Egypta i samotného faraóna. Nakonec jsme se rozhodli z Egypta uprchnout. Vše dobře dopadlo a všechny týmy došly do země zaslíbené. Užili jsme si spoustu her, les a přilehlou roklinku, občas nechyběl ani strach na hlídkách, vychutnali si skvělé jídlo od našich kuchařek, změřili síly na opičí dráze, navštívili jsme hrad Starý Jičín i kopec Svinec a naučili se spoustu nových věcí. Na tuhle akci budeme ještě dlouho vzpomínat.