2023 Aktuality Kronika

2D Ivančena 2023

21.-22. dubna 2023 (pátek-sobota)

Kdo: skautky, skauti, R+R
Místo: Ivančena pod Lysou horou (nocleh ve stanu), ivancena.cz

Zpravodajské Noeviny: 25. 4. 2023 – https://www.tvnoe.cz/porad/37216-zpravodajske-noeviny-25-4-2023

Dne 21.-22. 4. 2023 jsme se skautkami a skauty jeli vlakem do Malenovic na Ivančenu. Hned jak jsme přijeli a došli na louku kousek pod Ivančenou postavili jsme si stany. Uvařili jsme si čaj z bylinek, povečeřeli a šli jsme spát. Brzy ráno nás vedoucí vzbudili, sbalili jsme se a vyrazili jsme. Cestou jsme hráli spoustu her, které jsme si užili a cesta nám rychlé utíkala. Poté co jsme došli nahoru, tak jsme měli mši. Po mši jsme si na vařiči udělali jídlo. Měli jsme polévku z medvědího česneku a pohanku s balkánským sýrem. Vše jsme snědli a šli jsme zpět dolů. Vzali krosny a valili 🙂 jsme na autobus, který nás zavezl až na nádraží a z nádraží už hurá domů. Bylo to fajn a příští rok si to zopakujeme.
sestra Kotě