2023 Akce Aktuality

Velikonoční veselice – „MATRIX“

22. dubna 2023

Na počátku velikonoční doby skautské středisko Ludgeřovice připravilo tradiční hudebně-taneční akci Velikonoční Veselice, letos na téma – „MATRIX“, s oblečením z budoucnosti a hity začátku nového tisíciletí. U vstupu si každý host vybral, dle filmu Matrix, svou budoucnost polknutím vhodné modré nebo červené (placebo) pilulky. Při vstupu do vyzdobeného sálu všechny hosty čekal večer s kvalitní taneční muzikou, kterou postupně zajistila trojice živých kapel (včetně dechové sekce) z okolí. Během večera proběhly dvě zábavné soutěže – ženy soutěžily o dort domácí výroby, chlapi zabojovali o soudek piva. U žen výhra směřovala opakovaně přátelům z Ostravy-Zábřehu, gratulujeme. Dalším zpestřením akce byl foto-koutek či degustace piva. O půlnoci nás čekalo překvapení s hudebně-cvičebním vystoupením našich skautských vedoucích. Na celém akci se kromě vedoucích podíleli také roveři a starší skauti. Veselice se letos opět vydařila, těšíme se s novým tématem zase za rok.
br. Bobek