Brigádní výprava St.Hamry

Na jaře jsme byli v dřevěné chaloupce ve St.Hamrech. A protože se nám tam líbilo, a rádi bychom tam jezdili znova nabídli jsme majitelům pomocnou ruku s jakoukoli brigádní pomocí. Koncem léta jsme se domluvili, že pomůžeme chystat dřevo na zimu a zboříme starou stodolu na zahradě. Tato výprava byla tedy hlavně pracovní. V pátek po příjezdu, po setmění , jsme měli noční procházku přes les. Po návratu jsme šli brzy spát. V 6:30 ráno skautky dělaly snídaní (vločky/med/ovoce). Pak jsme všichni s pauzičkami pracovali do setmění. Večer byla hra UBANGO. Nakonec před spaním četl Bidlo něco dobrodružného, ale já jsem po 2 větách spal. Ráno měli snídaní skauti (Čaj, vajíčko, chleba s mazání). Potom jsme šli na mši do Bílé. Pan farář byl velmi rád, že vidí skauty, a tak se nás během mše na ledacos vyptával. Na oběd byl guláš. Pak jsme si udělali 2km procházku po okolí. A nakonec úklid pokojů a honem domů.