Obnovení pravidelné činnosti od 10. května 2021

Vážení rodiče,
od 10. května 2021 obnovujeme v omezeném režimu naši pravidelnou skautskou činnost, zejména benjamínů, světlušek a vlčat.

Za stávající situace je nutné dodržet jistá opatření.

1. Veškeré aktivity budou probíhat venku – je nutné děti vybavit odpovídajícím způsobem.
  2. Každá přítomná osoba musí doložit svoji bezinfekčnost čestným prohlášením (vzor) – nevztahuje se na benjamíny předškoláky.
  3. Je nutné být vybaven chirurgickou rouškou – vyžadováno při kontaktu na vzdálenost menší než 2 m.

Vzhledem ke stávajícímu rotačnímu systému výuky ve školách a návaznému testování dětí počítáme taktéž s „rotační“ účastí dětí na schůzkách.

Harmonogram schůzek:

VLČATA pondělí 16:30-18:00 hod. (Pozor změna! z důvodu 72 hodinové platnosti negativního testu)

SVĚLUŠKY úterý 16:00-17:30 hod. (bez změny)

BENJAMÍNI středa 16:00-17:30 hod. (bez změny)

SKAUTKY/SKAUTI – zatím stávající online režim, vzhledem k odlišnému charakteru vedení schůzek. Předpokládaná jednodenní akce 22. května 2021. Jakékoliv změny bude řešit br. Bobek samostatně e-mailem rodičům.

Na všechny se po dlouhé pauze moc těšíme.

Za tým skautských vedoucích
Vlastimil Kajzar (Puding)