2022 Aktuality

Kdy: 12.11.2022

Kde: Ostrava

Kdo: Skauti/tky

12. listopadu jsme se sešli před klubovnou a začala úžasná celodenní hra. Rozdělili nás do skupinek. Byla jedna holčičí a dvě klučičí. Každá skupina dostala papír s instrukcemi. Měli jsme splnit úkoly které byly rozmístěné po celé Ostravě. Za každý úkol jsme dostali body. Úkol který byl nejdál byl v Hrabové a tam jsme se měli vyfotit s dřevěným kostelem sv. Kateřiny. Mezi 12-14 hodinou jsme se měli stavit do globusu kde jsme se měli najíst. Výběr tam byl opravdu velký. Po obědě jsme pokračovali dál. Nejlepší bylo když jsme přijeli do Hrabové a ptali jsme se jedné paní s bláznivým psem kde je kostel. Když už byla tma jsme přijeli do Sadu B. Němcové udělali jsme si nástup se všemi skupinkami a rozjeli jsme se do svých domovů. Myslím si že jsme si všichni tuto výpravu moc užili.

se. Kytička