2022 Aktuality

Kde: Hrčava

Kdo: R&R, + R&R Šenov

Obsah:

Naše cesta začala, na hlavním vlakovém nádraží v ostravě. Kde jsme se setkali s dalšími skauty z Šenova. Po cestě vlakem na Hrčavu, proběhlo vzájemné seznamování. Po vystoupení z vlaku, jsme po drobných komplikacích s orientací, pokračovali po naší trase. Za veselého hovoru jsme ušli pořádný kus cesty a pokochali se nejedním výhledem. Bohužel nás ale kolem poledne zastihl déšť a tak jsme ačkoliv neradi museli změnit naše plány a místo spaní ve stanu jsme došli k nedaleké chatě jednoho ze skautů, který byl tak ochotný že nás tam nechal přespat. Večer jsme ještě šli na procházku na nedaleké Trojmezí. Ráno nás už čekala jen snídaně a cesta domů. Všichni jsme si to moc užili a myslím že na tuhle výpravu budeme dlouho vzpomínat.

br. Švadlen