2023 Aktuality

Tam kde se stromy vzhůru tyčí a vítr fouká do jehličí

kdy: 14.10.

kde: Ludgeřovice, Černý les

kdo: Vlčata

Začlo to celé v Ludgeřovicích u fary v 8:30. Poněvadž Germán nemohl jet na jejich skautskou výpravu, šel s námi. Byla s ním sranda. Po nástupu jsme šli do Pudinkova lesa. Z Pudinkova lesa jsme šli do Černého lesa, kde jsme se zastavili a i s vedoucími jsme si zahráli několik her. Hráli jsme hlavně vlajky. V prvním kole vyhrála druhá strana, díky rychlosti Jizvových (Jindrových) nohou. Na štěstí jsem ho ve druhé hře třikrát chytl. Oživovalo se piškoty. Ve druhé hře nám rychle došly piškoty, protože malí z našeho útoku se pořád nechávali chytnout. Já jsem osmkrát někoho zabil. Jsou dvě verze jak skončila druhá hra. První: Nepřátelskou vlajku čmajzl Šmoula. Druhá: Dřív než doběhl na své teritorium, zabili ho. Potom jsme hráli hru ve které šlo o to, kdo sní bez toho aby nás chytli vedoucí co nejvíce piškotů. Poté jsme si šli udělat oběd. Dělali jej v uhlících v alobalu. (Jako v červnu na výpravě siveny americké) Do alobalu jsme dali brambory, cibuli a špekáček. Moc jsem se z toho uhlí nenajedl. Mety si špekáček opékal běžným způsobem a dělal to asi hodinu. Frantík si dělal na špejli chipsy. Cestou zpátky jsme byli na hasičárně. Mamka od Ihora nás pozvala na zmrzlinu. Poté byl nástup a konec výpravy.

bratr Mufin