2024 Aktuality

kdo: Ski, Sky

kde: Svinov mosty, Ostrava

kdy: 16. – 18. 2. 2024

V pátek 16:30 jsme se sešli u klubovny. Udělali nástup a vedoucí nás rozdělili do týmů. Vzali jsme si batohy a šli na autobus. Cesta nebyla dlouhá. Vystoupili jsme ve Svinově a šli do klubovny Strážců. Vzali jsme si malé batohy a šli do Teska nakoupit jídlo na celou výpravu. Pak byla večeře a luštili jsme 7 klíčů Ostravy, naštěstí jsme je všichni vyluštili. Potom byla volná zábava, hráli jsme deskové hry, někteří si povídali, někteří šli spát. Budíček byl v 7:30, snídaně byla dobrá. Pak nám řekli, že půjdeme hledat sedm klíčů Ostravy. Tak jsme si nabalili svačinu a šli. V 16h a něco jsme dělali oběd, byl dobrý, a po obědě jsme měli odpolední klid. Po něm byla hra a po hře byla večeře. Pak jsme hráli hru Among us, ale hráli jsme jen jedno kolo, protože si jedna skupinka dělala palačinky a prodloužilo se to. Šli jsme spát. Budíček byl v 7:30 měli jsme rozcvičku a pak byla snídaně. Po snídani jsme si vzali svačinu, pití a odisku a šli do kostela. Pak jsme se ještě vyfotili před kostelem a šli na tramvaj, která nás zavezla do klubovny. Uvařilo jsme si oběd. Po obědě byl odpolední klid. Skončil odpoledni klid a my jsme uklízeli klubovnu. Když bylo všechno hotové , tak jsme udělali nástup a bylo vyhlášení. Po vyhlášení jsme šli na autobus a jeli jsme domů.

Ses. Alka